O nas

        Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu oraz wytwarzaniu form rozdmuchowych i oprzyrządowania niezbędnego do produkcji w technologii z rozdmuchem. Dążymy do osiągnięcia najwyższej jakości przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Wyróżniają nas: jakość, dbałość o szczegóły oraz terminowość realizacji zamówień.
      Już od etapu projektowania designu opakowania zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne, dostosowując kształt pojemnika, butelki czy kanistra do wymagań klienta. Dbamy o to, aby produkt końcowy spełniał Twoje oczekiwania. Wierzymy, że kluczem do sukcesu firmy jest pełna orientacja na klienta. Nasza oferta to nie tylko formy rozdmuchowe, to także wsparcie przy wdrożeniu oraz szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W sposób ciągły staramy się odpowiadać na Twoje potrzeby, a nawet j wyprzedzać. Dlatego też nieustannie doszkalamy się pod względem najnowszych technologii oraz doskonalimy standardy obsługi po to, aby klienci polecali naszą firmę i chętnie do nas wracali.


CEL FIRMY 
Celem jest stać się liderem w swojej branży. Chcemy, aby nasi klienci otrzymywali od nas produkty przewyższające ich oczekiwania oraz aby polecali nas innym.

        Styl naszego życia oraz powstające trendy determinują przyszłość i nowe potrzeby. Zmiany niesione przez otoczenie są dynamiczne i często o globalnym zasięgu. W tych okolicznościach tylko umiejętność szybkiej reakcji pozwalają przedsiębiorcy dostosować ofertę do oczekiwań klientów. Aby to osiągnąć, każda firma produkcyjna musi posiadać niezawodnego i dynamicznego dostawcę wysokiej jakości narzędzi produkcyjnych, w krótkim czasie. Firma BLASFORM nieustannie pracuje na takie miano. Odnosimy sukces, ponieważ ciągle udoskonalamy sposób naszej pracy zarówno wewnątrz firmy jak też w kontaktach z klientami. Chcemy abyś postrzegał nas jako partnera odpowiedzialnego i godnego zaufania.


MISIA
Misją naszej firmy jest oferowanie i dostarczanie na czas doskonałych jakościowo narzędzi, które stanowią podstawę produkcji u naszych klientów. Chcemy nieustannie zwiększać nasz udział w rynku i być rozpoznawani jako solidna firma. Dążymy także do zwiększenia potencjału oraz innowacyjności naszych produktów.


JAKOŚĆ
Nasza praca opera się na zespole ludzi o wysokich kwalifikacjach zawodowych oraz nowoczesnym oprogramowaniu dlatego też możemy zagwarantować należytą jakość wykonywanych produktów. Profesjonalizm, zaangażowanie oraz rzetelność naszego zespołu jest kluczem do efektywnej realizacji zamówień.